РМО вчителів 1- 4 класів Мелітопольського району

«Методичний портал»

20 лют. 2015
20.02.2015 на базі БДЮТ відбулося засідання постійно діючого семінару «Наступність з теми «Планування навчально-виховної роботи з підготовки до школи майбутніх першокласників на базі загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах». В ході засідання обговорювались питання підготовка майбутніх першокласників до навчання в групах короткотривалого перебування на базі загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах. Педагоги працюють над розробкою планів занять по підготовці до школи майбутніх першокласників за програмою розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт».